Özel Büyük Marmara Huzurevi Hizmette Fark Yaratıyor

Besin Hijyeni
14 Aralık 2018
Özel Büyük Marmara Huzurevi ve Yaşlı Bakımevi Size Tüm Hizmet Kapılarını Açıyor!
22 Ocak 2019

Özel Büyük Marmara Huzurevi Hizmette Fark Yaratıyor

Bakım ihtiyacı olan hastalar için güvenilir ortamların en başında özel bakımevleri gelmektedir.

Huzurevleri olarak da bilinen bu ortamlarda, hastaların gerek kişisel gerekse tıbbi ihtiyaçları görülür. Bakımevi araştırması yapanların öncelikleri arasında hastayla yakından ilgilenme, temizliğe özen gösterme ve acil durumlarda uzmanlar eşliğinde müdahalede bulunma ve huzurevi fiyatları yer almaktadır. Kimi hastaların sürekli uzmanların gözetiminde olması gerekir. Evinizde hastanıza tek başınıza yapamayacağınız müdahaleyi, uzman kişiler huzurevlerinde profesyonel bir şekilde yapıyor olacaklar. Tercih edeceğiniz bakımevinin hastanıza aile ortamı sunabilecek şekilde samimi ve ilgili olmasına özen göstermesi teslimiyetiniz için oldukça önemlidir. Özel Büyük Marmara Huzurevi ve Yaşlı Bakımevi hastalarının rahat etmesi için aile kavramı ve insani değerlere çok önem vermektedir.

İstanbul huzurevleri arasında yer alan Özel Büyük Marmara Huzurevi, ağırlayacakları hastaların bakım ihtiyaçları doğrultusunda özel olarak tasarlanmıştır. Hastaların kişisel bakımı olan diş, el, yüz, tırnak, saç, vücut temizlik hizmeti banyo bakımı gibi ihtiyaçları Özel Büyük Marmara Bakımevi’nde yapılmaktadır.  Hastalara kendi evlerinde gibi rahat hissettirmek adına kişiye özel yatak hizmeti verilmektedir. Hastaların çamaşırlarının yıkanması, ütülenmesi, çamaşırların muhafaza edildiği yerlere yerleştirmesi de özel bakım hizmetleri arasında yer almaktadır. Her özel bakımevleri için standart olan bu hizmetlerde esas öncelik samimiyet ve hijyendir. Hastaların alt bakımlarının yapılması,  durumunda yemeklerinin yedirilmesi gibi kişisel ihtiyaçları da Özel Büyük Marmara Huzurevi’nde görülmektedir. İlaç, bez, mama takipleri ve hastaların diğer kişisel ihtiyaçlar 7 gün 24 saat uzman personeller tarafından takip edilerek yapılmaktadır. İstanbul huzurevleri fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız, verilen hizmetleri de değerlendirmenizde fayda var. Diyabet, Koah, Alzheimer, Parkinson, Demans, yatak yaraları olan hastalar, kalp ve damar hastalıkları gibi rahatsızlıkları bulunan hastalara Büyük Marmara bakımevlerinde hizmet verilmektedir. Hasta ihtiyaç duyduğu doğrultuda yoğun bakım ünitesi hizmeti de alabilmektedir. Sadece belli bir hastalığı olanlar değil, yaşlılığı ve muhtaçlığı sebebiyle evde bakım zorluğu çeken bireyler de özel bakımevleri ile irtibata geçebilir. Büyük Marmara Huzur Evi’nde acil müdahalelerde pansiyon ve enjeksiyon hizmeti de verilmektedir.

İstanbul Avrupa Yakası Yaşlı Bakımevleri

Özel Büyük Marmara Huzurevi, İstanbul huzurevleri arasında yer almakta olup, İstanbul Avrupa yakasında Büyükçekmece ilçesinde yer almaktadır. Hastalarına, bünyesindeki uzman sağlık ekibiyle 7/24 sağlık hizmeti vermektedir. Hastaların yedikleri yiyecekler ve içecekler uzman diyetisyen kontrolünden geçerek tercih edilmektedir. Hijyen hususunda hastaların bakımları ve temizlikleri eğitimli personeller tarafından gerçekleştirilmektedir. İstanbul huzurevleri fiyatları içerisine bakımevlerinde verilen ücretsiz hizmetler dahil değildir. Mesela Büyük Marmara Huzurevi’nde hastaların pansuman, enjeksiyon, ilaç ve bez takipleri ücretsiz olarak yapılmaktadır. Aynı şekilde hastalara uzmanlar eşliğinde fizik tedavi uygulaması, kan tahlillerinin takibi ve 24 saat ambulans çağırma hizmetleri ücretsiz olarak verilmektedir. Hastaların mama takipleri de düzenli olarak uzman personeller tarafından yapılmaktadır.

Daha fazla bilgiye www.ozelbuyukmarmarahuzurevi.com adresinden ulaşabilirsiniz.

[/ Blok alıntı]

×

Powered by WhatsApp Chat

× How can I help you?