[Gönder]

  Bizimle Çalışmak İster misiniz ?

  Bizimle çalışmak ister misiniz ?  ; Özel Büyük Marmara Huzurevi olarak çalışanlarımızı titizlikle seçmekteyiz. Özellikle idari kadromuzda yer aalan ve kurucularından olan Erol KONUK çalışma ekibi hakkında bünyemizde yer alan yaşlılarımızın en iyi bakım hizmet süreci için titiz ve özen göstererek bu konu hakkında detaylı araştırmalar yaparak bünyemizdeki çalışma sağlık ve bakım hizmetleri birimlerimizi titizlikle seçmekteyiz.

  İş Alımları Nasıl Gerçekleşmektedir.

  Bizimle çalışmak ister misiniz ? sorusuna yanıt olarak ; İstanbul huzurevleri arasında yer alan Özel Büyük Marmara Huzurevi olarak 7 den 70 e tüm Türkiye de çeşitli ve kaliteli sitelere gerek iş ilanlarımız ile gerekse sitemiz de yer alan formlardan bizlere başvuran vatandaşlarımızı yüzyüze görüşmelerden sonra cv lerini kontrol ederek daha sonra toplantılarda diğer kuruş üyelerin de değerlendirmelerini alarak ekibimizi en başarılı kişiler arasından seçmekteyiz

  Yaşlı Bakımında Nasıl Bir Özveri Göstermeliyiz

  Özellikle yaşlı bakımı yaşlılarımmızın yakınları tarafından da özen gösterilerek en dikkatli en samimi ve yaşlılarımızı üzmeyecek şekilde olmalıdır. Yaşlılarımızın sağlık durumlarıda sürekli halde gözden geçirelerek kaliteli yaşam sürmeleri bizler için son derece önemlidir. Bu yüzden ki birimimizde bulunan iş arkadaşlarımızı özen ile seçmekteyiz

  Bizler hem iş istihdamı sağlamakta hemde yaşlılarımıza gereken ilgi alakayı gösterebilecek bu iş alanında sabrının ve sevgisinin üst seviyelerde olan iş arkadaşlarımız ile 2005 yılından itibaren yolumuza devam etmeyi sürdürmekteyiz.

  Nelere Dikkat Ederiz ?

  Özellikle bu işte saygının sevginin ve  sabrın en üst seviyede olduğu kişileri tercih eden birimimiz idari kadromuzda yer alan idarecilerimiz tarafından da sürekli kontrol etmekteyiz.

  Birimimizde yer alan iş arkadaşlarımızın ilk öncelikle kendi kişisel sağlık durumlarına ve temizliklerine dikkat etmeleri gerekmektedir.

  iş prensibi ile çalışmalarını sürdürmelidir.

  Kendi kişisel temizliği ve titizliği kadar yaşlılarımızın birimi bakım hizmetleri ise kişisel temizliğine de titizlik göstermelidir.

  İş saatlerinde kendini işe adamalıdır. Özellikle yaşlılarımızın ihtiyacı halinde yanında yer alabilmeli ve nazik bir şekilde görevlerini yerine getirebilmelidir.

  Tekrar Soruyoruz Bizimle Çalışmak İster misiniz ?

  Özel Bakımevleri arasında yer alan Özel Büyük Marmara Huzurevi olarak iş alım konularında a dan z ye tüm herşeyine dikkat ederek çalışma ekibini seçmektedir. Sizlerde bu ekibe dahil olmak isterseniz formumuzu doldurabilirsiniz

  Daha Fazla Bilgi İçin İletişim Sayfamızı Ziyaret Ediniz