Anti-Ego Muhalifliği Nedir ?

Mukopolisakkaridoz (MPS)
30 Kasım 2018
Arenolökodistrofi Hastalığı
2 Aralık 2018

Anti-Ego Muhalifliği Nedir ?

Anti-Ego Muhalifliği Nedir ?

Başka bir psikolojik sorunlar arasında anti-ego muhalifliği sendromu da yer almaktadır. Bir çok psikolojik hastalıklar insanların günlük yaşamlarını çoğunlukta büyük ölçü de etkilemektedir. Anti-ego muhalifliği de bunlar arasında yer almaktadır. Bu sendrom çoğunlukla sanat ile ilgilenen insanlar da görülmektedir. Özellikle sanatla ilgilenen ve bu dalda başarısız olan insanlarda görülen insanlar da sürekli özellikle toplumun beğendiği sanat içerisinde yer alan işleri eleştirme durumudur daha da ilerisi bu sanatsal yapıları yok etmeye kadar da gitmektedir.İstanbul huzurevleri özel bakımevlerimizde hastalarımızın tüm kontrolleri bünyemizde olan özel ve uzman personellerimiz yapmaktadır. (bkz. özel bakımevleriİstanbul huzurevleri özel bakımevlerimizde hastalarımızın ilaç saatlerini düzenli olarak raporlayıp ve takip işlem hizmeti vermekteyiz. (bkz. İstanbul huzurevleri)

Bir diğer psikolojik rahatsızlıklar dan biri olan ve hayatları büyük ölçüde etkileyen  olfaktör referans sendromudur

 

Olfaktör Referans Sendromu Nedir ?

Bu sendrom kişinin kendisinin bedenen rahatsız edici koku yaydığına inanır ve buna istinaden sıksık elbise değiştirir dişlerini fırçalar ve bu kokudan kurtulmaya çalışır hatta çevrelerinden sık sık özür dileyerek rahatsızlık verdiklerini düşünürler. Bu durum zihinlerini aşırı derece de meşgul etmektedir. Bu sendroma genç yaşta yakalanmak büyük olasılık olacağı gibi ileri ki yaşlarda da görülmektedir. Bu sendromların sık sık bulguları psikoloji bilim dalında rastlanmaktadır.

Bu sendromu yaşayan kişiler sürekli halde utanç ve suçluluk duyguları ile yaşamaktadırlar.İstanbul huzurevleri Özel Marmara Huzurevi ve özel bakımevlerimizde hastalarımızın tedavisi ile ilgili bütün detayları alanımızda barındırdığımız eğitimli personellerimiz ilgilenmektedir. (bkz. İstanbul huzurevi fiyatları)

 

Biz Kimiz?

İstanbul huzurevleri arasında yer almakta olan Özel Marmara Huzurevi ve Özel Bakımevlerimizde aile ortamı kalitesini sağlayan alanında eğitimli sağlık ve personel kadromuzla birlikte siz değerli misafirlerimize 7 gün 24 saat kesintisiz ve hizmet kalitesi yüksek olarak hizmet vermekteyiz. Özel bakımevlerimizde hastalarımıza ücretsiz fizik tedavi olmak üzere birçok hizmetimiz vardır. İstanbul huzurevleri özel bakımevlerimizde ücretsiz olarak ambulans çağırma hizmetimiz vardır. Huzurevimiz ile ilgili merak ettiğiniz bütün bilgileri öğrenmek için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.