Estetik Açısından Karın Ameliyatları

Estetik Ameliyatlar
5 Aralık 2018
Mitomani Hastalığı
7 Aralık 2018

Estetik Açısından Karın Ameliyatları

Estetik Açısından Karın Ameliyatları Nedir?

Estetik açısından karın ameliyatları, karnında deri ve görünümle ilgili problemler yaşayan kişilerin ulaştığı çözümlerden biridir. Kadın doğası gereği doğum yapan bir varlıktır. Çoğu kadın doğum yapmak ister. Hayat adına bir mucize olarak görülmektedir. Bir kadın için içinde minik bir bebek oluşumu ve büyümesi anlatılamayacak derecede bir olgudur. İstanbul huzurevleri alanında rakip tanımayan Özel Marmara Huzurevi olarak özel bakımevlerimizde yer alan bütün misafirlerimizin bakımlarıyla ilgilenmekteyiz.

Estetik ve Doğum

Hayat iyi şeylerin yanında kişiye bazı yan etiklerde sunmaktadır. Örneğin anne olan bir kadının hamilelik esnasında yaşadığı zorluklar ve aşırı derecede kilo almasıdır. Bu durum anne adayını oldukça mutsuz eden bir durumdur. Kişinin karnında esneklik kaybı, kilo verse bile yağların karında kalması ve deride sarkıntılar meydana gelmektedir.

Spor ve Estetik

Hamilelik sonrasında oluşan yağların büyük bir bölümü spor ve düzenli bir diyetle yok olmaktadır. Yine düzenli olarak spor yaparak karın bir miktar tekrar sıkılaşma görülmektedir. Ancak geri kalan az miktarda yağlar ve çatlaklara spor bir şey yapamamaktadır. Bu aşamadan sonra estetik cerrahlar devreye girmektedir. Karın sertleştirme ve liposuction gibi uygulamalar bu olumsuz durumları yok etmektedir.

Erkekler ve Estetik

Her ne kadar estetik dendiği zaman akla ilk olarak kadılar gelse de erkeklerinde estetik operasyona ihtiyacı olmaktadır. Özellikle göbekten kilo alan erkeklerin derilerinde sarkmalar meydana gelmektedir.

Genel olarak 2 çeşit estetik karın müdahale bulunmaktadır. Birincisi direk olarak yağ alma işlemiyken bir diğeri deri sarkması yaşanmasında deriyi germe işlemidir. Ancak bireyin her ne kadar estetik müdahaleye ihtiyacı olsa da diyet ve sporu bırakmaması ve düzenli yapması gerekmektedir. Bu durum bireye başta öz güven olmak üzere sosyalleşme ve kendi ile yeniden barışma sağlamaktadır.

Biz Kimiz?

İstanbul huzurevleri alanında sektörde lider hizmet gösteren Özel Marmara Huzurevimizde hasta bakım hizmeti vermekteyiz. Özel bakımevlerimizde bakıma muhtaç yaşlılarımıza hasta bakım hizmeti, fizik tedavi hizmeti ve yatalak hasta bakım hizmeti olmak üzere hizmet vermekteyiz. Bakıma muhtaç yaşlılarımızın durumlarına göre mama hizmeti ve bunların yanında doktorluk hizmeti ve hemşirelik hizmeti vermekteyiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

×

Powered by WhatsApp Chat

× How can I help you?