Etkinliklerimiz

https://youtu.be/_viLpGfmCeA

https://youtu.be/QsGkcKwfVLM

 

 

 

Etkinliklerimiz

İstanbul huzurevleri arasında yer alan Özel Büyük Marmara Huzurevi olarak bünyemiz de ağırladığımız yaşlılarımızın gerek psikolojik gerekse zihinsel açıdan kendilerini iyi hissetmeleri açısından bir çok özel gün ve hafta sonları etkinliklerimiz mevcutdur.

NELER YAPARIZ ?

Yaşlılarımızın kendilerini iyi hissetmeleri ve sürekli aynı şeyleri tekrarlayıp sıkılmamaları adına bu alan da bir çok aktivitelerimiz mevcutdur. Bu aktiviteler arasında yer alan boyama , resim , şarkı söyleme ve benzeri gibi durumlardan hariç onların en büyük dostu olan ve geldiklerinde mutlu olan çocuklarımızı ve öğrencilerimizi de ağırlamaktayız.

Aktivitelerimiz de özellikle yaşlılarımızın mutlu oldukları zamanlar gerek yakınlarından gerekse öğrencilerimiz tarafından yaşlılarımızın ziyareti zamanın da olmaktadır. Yaşlılarımız bu ilgiden memnuniyet duymaktadır.

Doktorlarımız Tarafından Önerilenler Nelerdir ?

Özellikle psikolojik bilim dalı doktorlarımız yaşlılarımız için bu etkinlikleri fazlasıyla önermektedir. Çoğunlukla psikoloji bölümümüzün önerdiği ve yaşlılarımızdan çıkardıkları analiz ile etkinliklerimize yön vermekteyiz. İstanbul huzurevleri arasında yer alan Özel Büyük Marmara Huzurevi olarak değerli yaşlılarımızın gerek zihinsel aktivitelerini gerek bu durumda olanlar için fiziksel aktivilerini bu sayede gelişimlerini sağlamaktayız.

Çeşitli aktiviteler de özellikle ziyaretçilerimiz tarafından bünyemiz de ağırladığımız yaşlılarımız öğrenci ve ziyaretçilerimiz den müzik dinleyerek beraber şarkı söyleyerek ve beraber boyama gibi aktiviteleri sağlayarak ruhlarını ve zihinlerini de bu sayede dinlendirmektedirler.

Aile Ortamı Özel Büyük Marmara Huzurevi Olarak Benimsediğimiz İlkelerimiz Arasındadır. Yaşlılarımzın yaşam kalitesi bizler için büyük ölçüde önem taşımaktadır. Sadece bakımını gerçekleştirmek bu ölçü de yeterli değildir. Onları fiziksel ve zihinsel açıdan da güçlendirmek gerekir.

Bu sektörde karşılaşmış olduğumuz bir çok hikayeler mevcutdur. Maalesef ki bazıları kötü hikayelerdir. Kurumumuzu seçen yaşlılarımıza gerek psikolojik gerekse fiziksel açıdan tüm tedaviler uygulanmaktadır. Dediğimiz gibi sadece bakım hizmetleri bu ölçü de yetersiz kalmaktadır. Bizler de İstanbul İli Büyükçekmece İlçesin de yer aldığımız Özel Büyük Marmara Huzurevin de hastaların yaşam kalitesini büyük bir ölçü de ilkemiz olarak benimsemiş durumdayız. Bu konuda kurucularımız dan olan Erol KONUK büyük ölçü de bu konuya titizlik ile yaklaşmaktadır. Sizler de bizlerle iletişime geçerek detaylı bilgilere erişebilirsiniz.