Hakkımızda

Hakkımızda

2015 yılında kurulan Özel bakımevleri arasında yer alan Özel Büyük Marmara Huzurevi Yeter Konuk , Erol Konuk, Hatun Emre  ortaklığında kurulmuş olup 3 yıldır yoluna kesinti vermeden devam etmektedir.

Hizmetlerimiz

Özel bakımevleri arasında yer alan bakımevimiz gerek sağlık konusunda gerek yatalak hasta bakımı , yaşlı bakımında uzman kadrosu ile birlikte çalışmalarına hız katarak devam etmektedir.

İstanbul Büyükçekmece’ de kurulan Özel Büyük Marmara Huzurevi yakınlarınızı en iyi şekilde yaşam sürmeleri için çalışmalarına devam etmektedir.

Özel Bakımevleri Kurucularımız

Kurucularından olan Emekli Jandarma Astsubay olan Erol KONUK  disiplinli bir şekilde yönetimle ilgilenirken siz değerli müşterilerimize detaylı bilgi vermek amacı ile kendisi birebir ilgilenmektedir.Erol KONUK ve Yeter KONUK Özel Marmara Huzurevi adı altında aile şirketini kurarak siz değerli yaşlılarımıza a’dan z’ye aile ortamını en sıcak hali ile hazırlamıştır.

Misyonumuz

İstanbul huzurevleri arasında yer alan Özel Büyük Marmara Huzur Evi 2015 yılından itibaren yüksek standart ve uzman ekibiyle iş disiplinini benimsemiş olarak yolunda devam etmektedir.

ÖZEL BAKIMEVLERİ ARASINDA YER ALAN ÖZEL BÜYÜK MARMARA HUZUREVİ

Özel bakımevleri veya İstanbul huzurevleri olarak akla gelen markalar arasına giren Özel Büyük Marmara Huzurevi hizmetlerine ve standartlarına yenilerini ekleyerek yoluna devam etmektedir.

Prensiplerimiz

Yakınlarınızın rahat ve kaliteli yaşam sürmelerini en önemli faktörleri ve prensipleri arasına alan Özel Büyük Marmara Huzurevi gerek hizmet anlayışında, aktivitelerin de ve bir çok çeşitli alanlarında yenilikçi olmaya özen göstererek yaşam standartlarını en kaliteli halde yakınlarınıza sunmaktadır.

Vizyonumuz

Sunulan tüm hizmetlerin yüksek kalitede sunmak iş disiplinine bağlı kalmak , yüksek sorumluluk duygu ile ilerlemek, kalite bilincini ve marka bilinirliği göz önünde bulundurmak, iş ahlakına bağlılığı ilke haline getirmek , yakınlarınızın beklentilerini en iyi şekilde karşılamak hedef ve vizyonumuzdur.

Özel Büyük Marmara Huzurevi ilkelerine bağlı kalrak 2015 yılından itibaren hizmetlerine devam etmektedir.Hizmet anlayışını ön planda tutan firma iş ahlakına sahip olan uzman kadrosu ile yoluna devam etmektedir.

        Kalite Politakamız

      Özel bakımevleri arasında yer alan Özel Büyük Marmara Huzurevi olarak yılların verdiği tecrübeye güveniyoruz

        Kalite politakalarımız

  • Müşterilerimizin gerekli soru ve taleplerini en kısa zamanda karşılamak
  • Hizmetlerimizi en iyi ve verimli şekilde sunmak
  • Bünyemizde yer alan birimlerimizin kalite yönetim sistemini uygulayarak geliştirmek

İnsan Kaynakları

Özel Büyük Marmara Huzurevi olarak bizim için başarının en temel adresi insandır. Tecrübeli ve uzman kadromuz ile hizmetlerimizi başarı ile devam etmekteyiz. Sizlerde Özel Büyük Marmara Huzurevi olarak ailemizden biri olmayı isterseniz tecrübelerinizin yer aldığı cv dosyanızı info@ozelbuyukmarmarahuzurevi’ne gönderebilirsiniz.

Bizimle İletişime Geçmek İçin İletişim Sayfamızı Ziyaret Edebilirsiniz