Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz ; Özel Büyük Marmara huzurevi olarak bünyemizde bulundurduğumuz sağlık hizmetleri , bakım , Psikoloji,  uzman doktor hizmetleri , hemşirelik hizmetleri olarak   5 ana hizmet altında toplamaktayız.İstanbul huzurevi ve özel bakımevi olarak bu hizmetlerimiz yakınlarınızın yaşam standartlarını en iyi şekilde sürdürmeleri amaçlanarak en doğru ve uzman kadro ile hizmet verilmektedir. Her bireyin yaşlandıktan sonra birtakım sağlık sorunları ve bakım gereksinimleri ortaya çıkmaktadır. Bizde İstanbul huzurevleri arasında yer alarak bu hizmetleri en doğru şekilde ve işinde  uzman kadroyu bünyemizde bulundurmaktayız.

Bünyemizde Nasıl Hizmetler Mevcuttur

İstanbul huzurevleri arasında yer alan Özel Büyük Marmara Huzurevi olarak yaşlılarımız ile alakalı gerek sağlık yaşamlarında gerek psikoloji durumlarında uzman sağlık ekiplerimiz tarafından  7/24 saat hizmet vermekteyiz. Bu kategoride yer alan bir çok sağlık birimlerimiz ile kaliteli yaşam sürmektedir.

Özel  Büyük Marmara Huzurevi olarak hizmetlerimiz nelerdir ; Sağlık hizmetleri arasında yer alan psikoloji fizik tedavi demans ve alzheimer hastaları adına özel bakım ,sağlık birimlerimiz arasında yer alan bir kaç birimimizdir.

Özel Büyük Marmara Huzurevi olarak idari kadromuz  bu konu hakkında gereken ilgi ve titizlik sağlamaktadır. Daha detaylı blgi için idaari kadromuzdan gereken tüm bilgileri alabilir birebir görüşme sağlayabilir yerimizi görüp daha sağlıklı bir karara varabilirsiniz. İstanbul huzurevleri ve özel bakımevi yerleri arasında yer alan huzurevimizi gerek kalitesi gerekse titizliği ile içinize sinebilecek yakınlarınızı gönül rahatlığı emanet edebileceğiniz yerler arasındadır.

Yakınlarınızın en iyi şekilde bakımını sağlayabilecek yerler arasındadır. 7/24 hizmetler ile tüm ihtiyaçları sağlayan Özel Büyük Marmara huzurevi tüm olanakları ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir.

Sizlerde yaşlılarınızı kaliteli bir yaşam sürmesini istiyorsanız bizleri tercih edebilir detaylı bilgileri alabilir fiyat konusunda iletişime geçebilirsiniz.

 

Erol KONUK , Yeter KONUK ve Hatun EMRE kurucularımızdandır. Gerek titiz tavrı ile gerekse iş disiplini ile idari kadromuz iş kalitemizi en yüksek seviyelere taşıma yolundadırlar.