Özel Bakım Hizmetleri

Özel Bakım Hizmetleri ile yaşlıların daha iyi bir yaşam sürdürmeleri hedeflenmiştir. İstanbul huzurevleri  arasında yer alan Büyük Marmara Özel Bakımevleri bünyesinde siz yaşlılarımıza vaat ettiğimiz aile ortamını önemsemekteyiz.

Özel Marmara Huzurevimiz hastalarımızın özel bakım hizmetler ile  ihtiyaçlarına göre kişiye özel bir şekilde hazırlanmakta olup uzman kadro sağlık ekibimizle ve doktor hizmetlerimizle size İstanbul huzurevleri arasında en iyi hizmeti sağlamaktayız.

KOAH, Diyabet, Alzeimer, Demans, Kalp ve damar hastalıkları, Parkinson, yatak yaraları oluşan hastalar, Felç (inme) geçiren hastalarımıza özel bakımevlerimizde kişiye özel en iyi hizmeti vermekteyiz. Büyük Marmara Özel Bakımevlerimizde hastanın özel bakım hizmetleri ve ihtiyaçlarına göre tamamen uygun koşullarda bakımları yapılan stabil yoğun bakım ünite hizmetlerimiz vardır.

Yaşlılarımıza ilgi ve saygıyla yaklaşılmakla birlikte kendilerini aile ortamında tıpkı kendi evlerinde hissedebilmesini sağlayacak kişiye özel yatak hizmeti başta olmakla beraber tüm hizmetleri Güleryüz ve büyük bir titizlikle sağlamaktayız.

özel bakım hizmetleri

özel bakım hizmetleri

Özel Bakım Hizmetleri Nasıl Sağlanır

Özel Marmara Huzurevi olarak hastalarımızın el bakımları, yüz bakımları, diş bakımları, vücut temizlik hizmetleri verilmektedir. Ayrıca yaşlılarımıza saç bakımları, tırnak bakımları ve banyo bakımları gerektiğinde yaşlılarımıza pansuman ve enjeksiyon hizmeti verilmektedir.

Yaşlılarımızın çamaşırları büyük bir dikkat ve özveriyle yıkanmakta ve kurutulmaktadır. Kurutma işleminden sonra yaşlılarımızın çamaşırları ütülenme işleminden geçirilip düzenle katlanıp dolaplarına düzenli bir şekilde yerleştirilir.

Marmara Özel Bakımevlerimizde yaşlılarımızın mama ihtiyaçları, bez ihtiyaçları ve ilaç takipleri düzenli olarak ve titizlikle yapılmaktadır. Yaşlılarımızın doktorun belirlediği saatlerde aç ya da tok karnına ilaçları verilmektedir. Yaşlılarımıza ihtiyaçları doğrultusunda yemek yedirilmesi ve yaşlılarımızın alt bakımlarının yapılmasını sağlık ekibimiz karşılamaktadır. Bu bakımları uygulamak adına sağlık ekibimiz yaşlılarımıza 7/24 hizmet vermektedir.

Ayrıca Özel Marmara Huzurevi olarak oluşabilecek herhangi bir acil durum anında yine 7/24 ambulans çağırma hizmetimiz mevcuttur.

Özel Marmara Huzurevi olarak teknoloji ile değişen günümüzün değişen ve farklılık gösteren hizmet modellerini yakından takip edip siz yaşlılarımıza kaliteli bir hizmet anlayışı belirlemek ve uygulamak, yaşlılarımızın sağlık sorunlarına yardımcı olmak, yaşlılarımızın ilgi, beceri ve yeteneklerine uygun olarak onlara hoşlanacağı aktiviteler hazırlamak ve en önem verdiğimiz aile ortamını sağlamak adına ekibimizle birlikte büyük bir titizlikle çalışmaktayız.